Návrh a realizace
počítačových sítí

V oblasti počítačových sítí nabízíme služby od návrhu nové sítě až po monitoring a řešení problému s propustností a zabezpečením. Zaměřujeme se na malé a středně velké firmy, kterým dokážeme vyhovět ve všech směrech. Prioritou našich projektů je vytvořit stabilní síť odpovídající vašim požadavkům při zachování rozumné ceny.

Správa
a konfigurace serverů

Zajišťujeme správu serverů založených na operačním systému Linux či Windows. Provádíme jendorázové konfigurace serverů i dlohodobou správu s pravidelným dohledem nad správnou funkčností serveru. Dále se specializujeme na virtualizaci, která může ušetřit spoustu nákladů jak malým podnikům, u kterých lze využít softwarová řešení poskytována zdarma (ESXi, XEN, KVM), tak i u podniků větších, kde je hlavní úspora ve vynaložených prostředcích za nový HW – nemusíte upgradovat celou serverovnu, stačí investovat pouze do několika serverů, které zastanou práci všech ostatních.

Outsourcing

Outsourcing je velice populární hlavně díky jeho efektivitě. Využijte i vy možnosti nechat si spravovat IT sektor profesionální firmou, přičemž vy se budete starat jen o to, co váš podnik skutečně táhne vpřed a nám přenechte starosti s řešením IT problémů.

© 2008 - 2017 M2system s.r.o.       HelpDesk   |  M2hosting.cz   |  M2core.cz   |  M2security.cz   |  NINIT.cz