Stránky a webové aplikace

Tvoříme webové stránky v souladu se standarty W3S. Nezabýváme se pouze tvorbou statických prezentací, dokážeme pro vás vytvořit aplikace libovolného rozsahu. Pro tvorbu webu používáme osvědčené technologie: PHP, MySQL, JavaScript, XHTML S tvorbou webových stránek máme mnoholeté zkušenosti.
Zároveň provozujeme vlastní webhostingové řešení www.m2hosting.cz

Redakční systém M2core

Díky požadavkům zákazníků se nám podařilo vytvořit vlastní jednoduchý, rychlý a bezpečný redakční systém sloužící k bezproblémové editaci webových stránek. Pomocí redakčního systému M2core dokáže obsah webových stránek editovat opravdu každý. Ovládání našeho redakčního systému je rychlé, intuitivní a jednoduché, podobné jako u textovém editoru MS Word. Náš redakční systém je připravený pro další rozšiřování dle vašich potřeb a požadavků. www.m2core.cz

SEO a marketing

SEO si dává za cíl zvýšit návštěvnost stránek přes vyhledávače, tj. zajistit tok návštěvníků na web. Čím více je na internetu stránek s tématikou podobné té vaší, tím je obtížnější dostat se na vrchol, ale my nebudeme spokojeni, dokud tam nebudou právě ty vaše stránky.
Dokázeme zajistit a následně spravovat Pay Per Click reklamní kampaně na webech jako je Google, Facebook a dalších. Také se zabýváme vývojem aplikací a stránek pro Facebook, tvorbou PR článků a příspěvků.

© 2008 - 2017 M2system s.r.o.       HelpDesk   |  M2hosting.cz   |  M2core.cz   |  M2security.cz   |  NINIT.cz